FH19SC-5S-0.5SH(05)
FH19SC-5S-0.5SH(05)
Hirose Connector
FFC / FPC Connectors 0.5MM 5 POS R/A SMT FFC/FPC THICK .3MM
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
FH19-10S-0.5SH(48)
FH19-10S-0.5SH(48)
Hirose Connector
FFC / FPC Connectors FPC/FFC CONN 10 CONT SMT HORZ MNT
Data Sheet
FH19-13S-0.5SH(05)
FH19-13S-0.5SH(05)
FFC / FPC Connectors FFC/FPC SKT 13 POS .5mm Solder RA SMD T